• Atelier Petites Pierres Choose Happy Kelepçe Bileklik
  • Atelier Petites Pierres Choose Happy Kelepçe Bileklik
  • Atelier Petites Pierres Choose Happy Kelepçe Bileklik
Atelier Petites Pierres

Choose Happy Kelepçe Bileklik

75.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Kombinlerin vazgeçilmezi yazılı bileklikler bu sezon da göz kamaştırıyor. Daha uzun süre hiç çıkarmadan takabilmeniz için dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Bilekliklerin üzerinde "Mutluluğu Seç" anlamına gelen "Choose Happy" yazmaktadır. Bileklik altın, pembe altın ve gümüş kaplama olarak üretilebilmekte olup kaplama rengini seçeneklerde belirtebilirsiniz. Bilekliğin çapı 6 cm olup esnek malzemesiyle bileğe göre ayarlanabilmektedir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Bileklik ürünü