• Atelier Petites Pierres Chaos Red Bileklik
  • Atelier Petites Pierres Chaos Red Bileklik
Kargo Bedava
Atelier Petites Pierres

Chaos Red Bileklik

300.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Ayrı Ayrı Beş Bileklikten Oluşan Chaos Red Bileklik Setinde Bulunan Bileklikler: Message - İpli Bileklik - Set İçinde Kişiselleştirilemez / Little Sweetheart - İpli Bileklik / Rosary Red - Kristal Taşlı Bileklik / Luckiest - Göz Boncuklu Bileklik / Kabbalah - Kırmızı Kabala Bileklik. Bilekliklerin Tümü 16-20 Cm Arasında Ayarlanabilmektedir.

Bu ürün Lidyana adına Atelier petites pier tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Atelier Petites Pierres tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Atelier Petites Pierres ürünü Daha fazla Bileklik ürünü

Bunları da Beğenebilirsin