• Anar Jewelry Selene Yüzük
Kargo Bedava
Anar Jewelry

Selene Yüzük

350.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Boyut: Standart-gold-Pirinç üzerine mikron altın kaplama
Anar Jewelry damgalı orijinal tasarım
Klor, parfüm ve kimyasallar üründe yıpranmaya neden olabilir-Yunan Mitolojisinde Tanrıça Selene\'den esinlenerek tasarlanmıştır-yüzük ölçüsü standarttır, kişiye göre ayarlanabilir-Hediye Paketi Seçeneği Vardır.

Bu ürün Lidyana adına Anar Jewelry tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Anar Jewelry tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Anar Jewelry ürünü Daha fazla Yüzük ürünü