• Anar Jewelry Luna Beyaz Kıkırdak Küpesi
Kargo Bedava
Anar Jewelry

Luna Beyaz Kıkırdak Küpesi

300.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Boyut: Standart-gold-Pirinç üzerine mikron altın kaplama
Anar Jewelry damgalı orijinal tasarım
Klor, parfüm ve kimyasallar üründe yıpranmaya neden olabilir-Luna, ay tanrıçası.. Ay görüntüsünü andıran bu küpenin ilhamını Roma mitolojisinden aldık-length: 2 cm -Hediye Paketi Seçeneği Vardır.

Bu ürün Lidyana adına Anar Jewelry tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Anar Jewelry tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Anar Jewelry ürünü Daha fazla Küpe ürünü