• ANANAS  Ananas Design+Crafts Edge Sarı Kısa Sehpa
  • ANANAS  Ananas Design+Crafts Edge Sarı Kısa Sehpa
  • ANANAS  Ananas Design+Crafts Edge Sarı Kısa Sehpa
  • ANANAS  Ananas Design+Crafts Edge Sarı Kısa Sehpa
Kargo Bedava
ANANAS

Ananas Design+Crafts Edge Sarı Kısa Sehpa

700.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
Yüksek kalite organik yağ uygulanmış, meşe ağacı tabla ve elektrostatik toz boya metal ayaklar ile Edge, saksılıktan yan sehpaya, yatak ucu standından kapı girişi dresuara tanımladığınız alanlarda bir çok ihtiyaca yönelik kullanıma uygundur ve tüy kadar hafiftir.

Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.

Ebat: En: 30 Cm Boy: 30 Cm Yük: 30 Cm
Malzeme: Fırın Boya Metal Ayak, Meşe Tabla
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla ANANAS ürünü Daha fazla Mobilya ürünü