X
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Tv Ünitesi
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Tv Ünitesi
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Tv Ünitesi
Ananas Woodworking

Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Tv Ünitesi

6,250.00 TL
2,187.92 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Yeni Endüstriyel/ en: 45 cm boy:200 cm yükseklik: 45 cm

Yeni Endüstriyel Seri’nin TV ünitesi, yeni nesil evlerin, çok amaçlı depolama ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Minimal duruşu ile serinin önemli parçası haline geldi. Yüksek kalite akrilik mat cila uygulanmış, 1.sınıf kestane ağacı tabla ve elektrostatik fırın boya metal ayaklar.Çekmece detaylarında 1. sınıf frenli ve çift açılımlı metal ray sistemleri kullanılmıştır. Ağacın doğallığı göz önünde bulundurulursa, her ürün farklı desenler ve dokular sunacaktır. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ananas Woodworking ürünü Daha fazla Sehpa ürünü