• ANANAS  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Sehpa
Kargo Bedava
ANANAS

Ananas Woodworking Yeni Endüstriyel Sehpa

3,600.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 35 İŞ GÜNÜDÜR.
Yeni Endüstriyel/ en: 60 cm boy:110 cm yükseklik: 45 cm

Yeni Endüstriyel Sehpa, minimal çizgilerin öne çıktığı modern bir mobilyadır. Ürün üzerinde farklı objeler sergilenebilir aynı zamanda çok amaçlı kullanımlar için uygun yüzeyler oluştururken yüksek depolama olanakları sunar. Yüksek kalite organik yağ uygulanmış, 1. sınıf kestane tabla ve elektrostatik fırın boya metal ayaklar. Ağacın doğallığı göz önünde bulundurulursa, her ürün farklı desenler ve dokular sunacaktır. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla ANANAS ürünü Daha fazla Mobilya ürünü