• ANANAS  Ananas Woodworking Sofra Yan Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Sofra Yan Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Sofra Yan Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Sofra Yan Sehpa
Kargo Bedava
ANANAS

Ananas Woodworking Sofra Yan Sehpa

5,250.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 35 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatları: çap:45 cm yük60cm
Zorlu üretim metodları bulunan Sofra serisi, farklı kullanımlar düşünülerek tasarlandı. Dar tablalı ve uzun gövdeli seçeneği ile yan sehpa kullanımına uygundur. Ağacın doğallığı göz önünde bulundurulursa, her ürün farklı desenler ve dokular sunacaktır. Bu ürünün yüzeyinde herhangi bir yağlama işlemi yapılmayarak, ham hali ile bırakılmıştır. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla ANANAS ürünü Daha fazla Mobilya ürünü