• ANANAS  Ananas Woodworking Oyl Makyaj Masasi
  • ANANAS  Ananas Woodworking Oyl Makyaj Masasi
  • ANANAS  Ananas Woodworking Oyl Makyaj Masasi
  • ANANAS  Ananas Woodworking Oyl Makyaj Masasi
Kargo Bedava
ANANAS

Ananas Woodworking Oyl Makyaj Masasi

2,200.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 35 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatları: en: 30 cm boy: 45 cm yük: 70-120 cm
Fırınlanmış Anadolu Meşe ve Gürgen ağaçlarından üretilen silindir parçaların kullanıcı tarafından birleştirilmesi düşünülerek tasarlanan OYL Makyaj Masası, modern evlerin ilgi çeken parçalarından. Ürün, yatak odası ve banyo alanları, giriş gibi alanlarda kullanıcısına çok amaçlı kullanım imkanı sunuyor. Ağacın doğallığı göz önünde bulundurulursa, her ürün farklı desenler ve dokular sunacaktır. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla ANANAS ürünü Daha fazla Mobilya ürünü