• ANANAS  Ananas Woodworking Edge Aged Kısa Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Edge Aged Kısa Sehpa
  • ANANAS  Ananas Woodworking Edge Aged Kısa Sehpa
Kargo Bedava
ANANAS

Ananas Woodworking Edge Aged Kısa Sehpa

1,265.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
Edge / en: 30 cm boy:30 cm yükseklik: 30 cm

Yüksek kalite organik yağ uygulanmış, 1.sınıf ceviz agacı tabla ve altın sarısısatineye eskitme uygulanmış metal ayaklar ile Edge Aged saksılıktan yan sehpaya, yatak ucu standından kapı girişi dresuara tanımladığınız alanlarda bir çok ihtiyaca yönelik kullanıma uygundur ve tüy kadar hafiftir. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla ANANAS ürünü Daha fazla Mobilya ürünü