X
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Bookworm
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Bookworm
  • Ananas Woodworking  Ananas Woodworking Bookworm
Kargo Bedava
Ananas Woodworking

Ananas Woodworking Bookworm

İlk yorumu sen yap.
4,050.00 TL
1,417.77 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 35 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Ürün Ebatları: çap:45 cm yük:47 cm
Mekanlarınızda yan sehpa, orta sehpa ve tabure olarak kullanılabilecek, Sedir ağacı gövdesinden oluşmuş bir üründür. Ağacın doğallığı göz önünde bulundurulursa, her ürün farklı desenler ve dokular sunacaktır. Bu ürünün yüzeyinde herhangi bir yağlama işlemi yapılmayarak, ham hali ile bırakılmıştır. *Güneş, yüksek sıcaklık, asit ve neme karşı korunmalıdır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ananas Woodworking ürünü Daha fazla Sehpa ürünü