X
  • Ananas Store WM&Sun iPhone 6 Plus/6S Plus Telefon Kılıfı
Ananas Store

WM&Sun iPhone 6 Plus/6S Plus Telefon Kılıfı

39.90 TL 25.94 TL (%35 indirim )
9.08 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Kılıflarımız şeffaf silikon üzerine özel baskı sistemi ile uygulanan desenlerden oluşmaktadır. Telefonunuzun üst, alt ve yanlarını (tuşlar dahil) kavrar. Bu sayede çizilmelere ve bazı darbelere karşı koruyucudur. Kılıfın asıl özelliği ise telefonunuzu, ince tasarımını bozmadan kişisel ve eğlenceli bir hale getirmesidir. Kılıf size markamızın sembolü haline gelmiş kraft kutusu içerisinde gelecektir. Size geldikten sonra ise tarafınızca sevilecek, çevrenizce kıskanılacaktır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ananas Store ürünü Daha fazla Telefon Kılıfları ürünü