Fermuarlı Kısa Siyah Kapşonlu
Anais Margaux Paris
Fermuarlı Kısa Siyah Kapşonlu
679₺
Kargoya teslim süresi 5 iş günüdür.
Ürün Detayı
Fermuarlı Kısa Siyah Kapşonlu

Malzeme: %90 Pamuk, %10 Geridönüştürülmüş PES

Bakım: Machine wash inside out with like colors, on cold, gentle cycle, Do not Bleach, Tumble dry low, Low iron, Do not wash with towels.

Model Ölçüleri: Model wears size S Small = 34-36, Medium = 38, Large= 40

Ürün Hikayesi
Bizimkisi sanata ve Paris’e derinden bağlı bir ailede büyümüş iki kız kardeşin hikayesi. Küçük yaşımızdan itibaren ışıklar şehrinin tam kalbinde modayı yaşadık ve her solukta içimize çektik.
Biz modayı birtakım geçici trendler dizisinden çok, yolumuza ışık tutan bir rehber olarak görüyoruz. Hatta tersine; bize göre moda, başlı başına bir kendini ifade etme biçimi.
Tasarımlarımız hepimize ilham veren o Fransız kadınının adeta vücut bulmuş hali: Zarif, sofistike ve eforsuz ama çarpıcı bir şıklığa sahip. Anais & Margaux, o zamansız stilin incelikli bir göstergesi.
Bizim dünyamızda, bedenin doğal güzelliği özgün aksesuarlarla öne çıkan sade formlarla vurgulanıyor. Anais & Margaux’yu günümüz trendlerinin ötesine taşıyan, kendine özgü ve eforsuz görünüm, vintage dokunuşlara ve kusursuz kesimlere sahip rafine silüetlerden oluşuyor.
Kaliteli malzeme seçkimiz ve ailemizden miras aldığımız detaylara ilgimiz sayesinde, her bir Anais & Margaux ürününü büyük bir özenle üretiyoruz.
Geçmişle geleceği bir araya getirerek bugün için benzersiz bir zarafet anlayışı yaratıyoruz.

Bu ürün Lidyana adına Lidyana tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler