• Calvin Klein Altın Sarmaşık Bilezik
  • Calvin Klein Altın Sarmaşık Bilezik
Calvin Klein

Altın Sarmaşık Bilezik

299.00 TL 208.00 TL (%30 indirim )
Ürün Detay
Altın PDV Kaplama
Paslanmaz

Marka Hakkında

Calvin Klein aksesuar koleksiyonunun temel bir parçası olan Calvin Klein Watches & Jewelry; sexy, modern, minimal ve sade çizgilere hakim geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır.  1997 yılından itibaren Calvin Klein Watches & Jewelry ismi altında saatin yanı sıra takı  alanında da üretime başladı. İsviçre üretimli Calvin Klein Watches & Jewelry, birbirinden özel bayan ve erkek kol saatleri ve takıları ile piyasada sağlam bir yere sahip. Calvin Klein takı; İsviçre ve New York’lu yaratıcı tasarım ekiplerinin ortak çalışması ile moda dünyasına ilham vermektedir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Calvin Klein ürünü Daha fazla Bileklik ürünü