Zerger by Nesrin Dugan

Altın Kaplama Çifte Kumrular Kolye

170.00 TL
TÜKENDİ
Ürün Detay
925 Ayar Gümüş Üzeri Altın Kaplama
Uzunluk: 50 cm
Yükseklik: 10 mm ve Genişlik: 32 mm
Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.
Teslimat Süresi 7 İş Günüdür.

Tasarımcı Hakkında

Tasarımcı Nesrin Dugan, 1978 Almanya doğumlu. İçindeki tasarım ve el işçiliğine olan merakı, onu mücevher tasarımıyla buluşturdu. 2005 yılında Alef Atölye’ye başladı. Burada 1 yıl süren tasarım ve yapım eğitimini tamamladı. Kursla beraber Kapalıçarşı’da eski mücevher montürleri yapan bir atölyede 3 yıl boyunca pratik yapma fırsatı buldu. Çalışmalarında ağırlıklı olarak Doğa ve Hayvan temalarını kullanıyor. “Takılar kişilerin imzasıdır; Ve her takının bir hikayesi olmalıdır.” düşüncesiyle tasarlayıp üretiyor. Sultanahmet’teki atölyesinde favori metali olan gümüş, altın ve değerli taşlarla koleksiyonlarını ve müşterilerinin özel siparişlerini hazırlıyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Zerger by Nesrin Dugan ürünü Daha fazla Kolye ürünü