X
  • Allbyb Lea Blue&Beige Omuz Cantası
  • Allbyb Lea Blue&Beige Omuz Cantası
  • Allbyb Lea Blue&Beige Omuz Cantası
  • Allbyb Lea Blue&Beige Omuz Cantası
  • Allbyb Lea Blue&Beige Omuz Cantası
Kargo Bedava
Allbyb

Lea Blue&Beige Omuz Cantası

İlk yorumu sen yap.
1,950.00 TL
682.63 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
Etamin İpliği
Ürünlerimiz el yapımı olması nedeniyle gerçek ürün renginin ekranda görülenden biraz daha farklı olabileceğini bildirmek isteriz.
Allbyb'nin Wayuu çantaları artık sadece sıcak hava tatilleri için değil, her yerde taşınabilirler. Bu şık kadın zanaatkarlar tarafından dokunmuştur. Günlük ihtiyaçlarınızı ve bir tableti sığacak şekilde boyutlandırılmıştır ve omzunun üzerine asılabilir veya çapraz olarak taşınabilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Allbyb ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü