Alfheim Hindistan Cevizi Yağı/ Aromaterapi/ Taşıyıcı Yağ
Alfheim Hindistan Cevizi Yağı/ Aromaterapi/ Taşıyıcı Yağ
Alfheim Aromaterapi
160₺
Kargoya teslim süresi 3 iş günüdür.
Ürün Detayı
Açıklama: Hindistan Cevizi Yağı, cilde kolayca emilen tamamen doğal bir taşıyıcı yağdır ve topikal uygulama için ideal bir yağdır. Tüy kadar hafif yumuşatıcı etkisi, gözenekleri tıkamadan yatıştırıcı bir bariyer sağlar ve kuru veya sorunlu ciltler için mükemmeldir. Diğer bitkisel taşıyıcı yağların aksine cilde ipeksi bir pürüzsüzlük ve yağsızlık hissi verir. Hindistan Cevizi Yağı tüm uçucu yağlarla tamamen çözünür, renksizdir ve leke bırakmaz.

Kullanım Alanları: Parfümünüze veya uçucu yağ karışımlarınıza müdahale etmeden cildi nemlendirmek için topikal olarak uygulayın.
Sakinleştirici yağlarla karıştırın ve daha derin rahatlama için boyun ve omuzlara masaj yapın
Hassasiyeti azaltmak için topikal olarak uygulamadan önce daha güçlü yağları Hindistan Cevizi yağı ile seyreltin.

Kullanım Şekli:
Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde 3-4 damla kullanın.
Topikal kullanım: İstenilen bölgeye 3-6 damla uygulayın.
Hindistan Cevizi Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinize ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda besler ve nemlendirir. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez.

Ek Bilgi: Oda sıcaklığı altında sıvı hale gelebilir. 100 GR taşıyıcı Hindistan Cevizi Yağına 5-7 ml (100-150 damla) uçucu yağ karıştırılarak kullanılabilir.

Sinerjisi ile uyumlu diğer yağlar: Tüm uçucu yağlar


Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Bu ürün Lidyana adına Alfheim Aromaterapi tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İlgini Çekebilir
İncelediğin Ürünler