X

Şemsiye

1 adet ürün bulundu

 

Şemsiye Modelleri

Yağmur, kar hatta aşırı güneşten korunmak istenilen zamanlar şemsiye modelleri gün yüzüne çıkar. Aslında şemsiye, kullanılmaya başlandığı dönemde, güneşten korunmak için icat edilmiş bir eşyadır. Günümüzde de hala güneşten korunmak için kullanılsa da asıl amacı yağmurlu ve karlı havalarda ıslanmayı önlemek için yaygınlaşmıştır. Farklı renk ve model seçenekleri ile karşına çıkan bu ürünler, her ihtiyacı ve zevki karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan kadın şemsiye modelleri ve erkek şemsiye modelleri farklı markalar tarafından kendi çizgilerini taşıyarak geliştirilmektedir. Çeşitli desenlerde ve boylarda yer alan şemsiyelerin üretiminde kullanılan malzemeler de oldukça farklılık göstermektedir. 6 ve 8 panelli olarak üretilen parçalar, yoğun rüzgarlar karşısında dayanıklılığını koruması için sağlam iskelet yapılarına sahiptir. Üretiminde kullanılan kumaşlar, yapıları gereği kolay temizlenebilir; toza ve suya karşı da dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımda yıpranma göstermeden yıllar boyunca işlevini yerine getirir. Kolay kolay yırtılmayan kumaşa sahip ürünler, hızlı bir şekilde kurudukları için kapalı alana girildiğinde de rahatça muhafaza edilebilir.

Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen şemsiye modelleri şiddetli havalarda seni korumak için tasarlanan aksesuar çeşitleridir. Metal şaftı sayesinde kolaylıkla açılıp kapatılan modeller genellikle otomatik sisteme sahiptir. Manuel sisteme de sahip olan modeller ise kullanım kolaylığı sağlar. Her senaryoya uygun kullanım şekilleri ve tasarımındaki ayrıntılar sayesinde hem ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de tarzını şemsiyen ile gösterebilirsin. Beklentilerini karşılamak için özel olarak üretilen bu ürünler, katlanabilir modelleri sayesinde çantana da rahatlıkla girer ve her zaman elinde taşımak zorunda kalmazsın.

Şemsiye Fiyatları

Kadın şemsiye modelleri renkli yapıları ile dikkat çekmektedir. Karanlık ve yağmurlu havalara renk katabileceğin pembe, mavi ya da gökkuşağı renklerinden tasarlanmış şemsiye çeşitleri ile içindeki hareketliliği yansıtabilirsin. Karlı ve yağmurlu havalarda ıslanıp hasta olmanı engelleyecek ve kıyafetlerinin olabildiğinde kuru kalmasını sağlayarak üzerinde ıslaklık hissetmemeni sağlayacak şemsiyeler sayesinde sen de günlerini rahat ve huzurlu geçirebilirsin.

Şemsiye kumaşından üretilen kılıfları ise kullanımdaki rahatlığı güçlendiriyor. Taşımanda kolaylık sağlarken acil durumlarda şemsiyeni çantana koyman gerektiği zamanlarda tam koruma sağlıyor. Bu sayede değerli eşyaların da ıslanmamış ve zarar görmemiş oluyor. Erkek şemsiye modelleri ise yine kaliteli tasarımları ile dikkat çekiyor. Genellikle koyu renklerin yer aldığı tasarımlar içerisinde renkli tasarımları da görmek mümkün. Modern ve keskin çizgileri sayesinde ofis giyimine ve gündelik giyime uyum sağlayan modeller, klasik çizginden uzaklaşmanın önüne geçiyor. Markadan markaya ve üretiminde kullanılan materyale göre farklılık gösteren şemsiye fiyatları ise her bütçeye uygunluğu ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Şemsiye Kampanyaları

İndirimli şemsiye fiyatları sayesinde sen de yağmurlu günlere hazırlıklı girebilirsin. Kadın şemsiye modelleri ve erkek şemsiye modelleri ile gereksinimlerini karşılayacak tasarımlara sahip olabilirsin. Garantili ve yeterlilik sertifikaların bulunduğu şemsiye tasarımlarına gözün arkada kalmadan güvenebilirsin.

Lidyana farklı markaların koleksiyonundan çıkan ürünlere indirimli şemsiye fiyatları eşliğinde ulaşmanı sağlıyor. Kampanyaları ve fırsatları takip ederek zevkine uygun bir modeli anında sipariş edebilirsin. Küçük ve büyük boyutlarda üretilen ve her yaşa hitap eden şemsiyelere uygun fiyatlarda sahip olabilirsin. Rüzgarlı havalarda kendini güvende hissettirecek ürünler sayesinde kullanımdan tam performans alabilirsin. Seni hem güneşten hem de yağmurdan koruyan aksesuar ürünleri sayesinde yılın 365 günü ihtiyaçlarını karşılayabilirsin. Çetin havaların yer aldığı bölgelerde yaşıyorsan eğer 10 ya da 16 telli modelleri de tercih edebilirsin. Böylece hem uzun yıllar boyunca kullanabilir hem de kendini her zaman güvende hissedersin. Düz renklerin yanında ekose desenlerin ve ikonik karakterilerin yer aldığı tasarımlar sayesinde zevklerini yansıtman şimdi çok kolay!

Yukarı Çık