AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
Aika Concept
AIKA Kanvas Clutch Derin Deniz Yeşili
945₺
Kargoya teslim süresi 5 iş günüdür.
Ürün Detayı
AIKA Canvas Clutch: Minimalizmi sevenler için harika bir aksesuar.
Clutch kadar zarif, kullanışlı ve minimal hiçbir şey yoktur. AIKA Kanvas Clutch, küçük bir el çantasından çok daha fazlasıdır. Neredeyse her tarza uyan benzersiz bir çanta arıyorsanız, AIKA Canvas Clutch tam size göre.
AIKA Canvas Clutch, yüksek kaliteli kanvastan el ile üretilmiştir. Elin sık değdiği yerlerde çantanın ömrünü uzatmak için deri detaylar kullanılmıştır. İnce bir silueti olmasına rağmen, AIKA Canvas Clutch, kozmetik, cüzdan ve anahtarlar gibi tüm temel ihtiyaçlarınızı taşıyacak şekilde olması için tasarlanmış genişleyen kenarlara sahiptir. AIKA Canvas Clutch\'ın dikdörtgen şekli, telefonları veya cüzdanı kolayca içinde taşımanıza olanak tanır. Şehirin yoğun temposunda size en fonksiyonel olacak şekilde eşlik ederken, yazın hafta sonu kaçamaklarında güneşte dinlenirken AIKA Canvas Clutch en iyi arkadaşınız olacaktır.
Eşyalarınızı güvende tutmak için fermuarlı bir ağızı ve bilek kayışı olarak kullanılabilen deri fermuar ucuna sahiptir. Detaylar: Dayanıklılık için yüksek kaliteli, yumuşak dokunuşlu, %100 pamuk kanvas,
%100 dana derisi bilek kayışı ve deri detaylar,
Fermuar detayı,
Ürün ölçüleri: 23,8x17x 6 cm.
Bakım:
Ürünü asla yıkamayın.
Ürünü temizlemek için asla sıcak su kullanmayın.
Ürün üzerinde asla deterjan, çözücü veya kimyasal ürün kullanmayın.
Temizleme önerileri:
Yumuşak, kuru, temiz bir diş fırçasıyla lekenin üzerinde temizleme yapın.
Temizleme solüsyonu olarak suyla karıştırılmış hafif bir sabun kullanın.
Fırçanızı kullanarak soğuk su ve sabunu, kabarcıklar oluşmaya başlayana kadar karıştırın.
Fırçanızı sabunlu su karışımına batırın ve kanvasın kirli bölgelerini fırçalayın, kiri iyice gevşetmek ve lekeleri çıkarmak için fırçayı dairesel hareketlerle lekenin üzerinde hareket ettirin.
Kanvasın lekeli bölgelerini temizlerken fırçayı sabunlu su karışımına daldırmaya devam edin.
En son olarak lekeyi durulayın. Kanvasın temizlenmek istenen noktasını çok az bir su akışı altında tutarak durulayabilirsiniz.
Küçük bir su akışı torbanın geri kalanına su dökmeden sabunlu çözeltiyi nazikçe durulamanızı sağlar. Ürün üzerinde kalan suyun tam olarak emilmesi için bir kâğıt havlu veya bezle kurulayın. Daha sonra kanvas kumaşın doğal olarak kurumasını bekleyin.

Önemli not: Bir kurutucu ile kurutma deri kayışlar, fermuarlar ve diğer yapıştırıcılar gibi eklentilere zarar verebilir. Çantanızın deri veya metal aksamını kuru tutmalısınız. Kanvas olmayan parçalara su değerse, herhangi bir zarar görmemesi için mümkün olan en kısa sürede silerek kurutmalısınız.

Bu ürün Lidyana adına Lidyana tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler