• Agent Provocateur Agent Provocateur Pure Aphrodiasique EDP 80ml Bayan Parfümü
Agent Provocateur

Agent Provocateur Pure Aphrodiasique EDP 80ml Bayan Parfümü

750.00 TL 351.00 TL (%53 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Hayal gücünüzün bir Rorschach mürekkep lekesi testine bakıyormuş gibi çalışmasına izin verebilirsiniz. Modern bir klasik olarak kabul edilen kokular, baştan çıkarıcı ve zevkle eş anlamlı hale geldi. Notlar: - Üst notalarda: sulu mandalina, D'Anjou armut ve zengin rom ayracı - Kalp notaları: tatlı yasemin, orkide ve baştan çıkarıcı tüberoz - Temel notalar: ormanlar, deri misk ve amber crèmeKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Agent Provocateur ürünü Daha fazla Parfüm ürünü