• Agent Provocateur Agent Provocateu Fatale Pink Edp 100 ml Kadın Parfümü
Agent Provocateur

Agent Provocateu Fatale Pink Edp 100 ml Kadın Parfümü

750.00 TL 351.00 TL (%53 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.

Erkeklerin esiri olacağı kokuları sürenler, onları kendilerine bağlamak ve istediklerini yaptırmakta özgürdürler. Kokuların efendisi, kişiye göre değişiklik gösterse de, Fatale Ping Femme EDP, pembenin verdiği gücü en doğru şekilde kullananların kölesidir. 

Çiçekli misk esansının mükemmel dokusuyla konumlanan şişe içindeki esansların, kalitesinden ve tadından sorgu olmaz. Kadınlarla bütünleşmiş olan pembe rengi, en güzel tonlara sahip renklerin başında gelmektedir. Pembenin zarafetine kapılıp, kendini kaybeden baylara ders olacak nitelikteki bu kokuyu kullanarak, erişilmez olmanızın da önüne geçeceksiniz. 

Mükemmel cam tasarım ve sağlam yapısıyla da, çantanızda dökülmelere karşı içiniz rahat olacak. Kaliteli ürünlerin başındaki sorun olmaktan kurtulup, en değer verdiğiniz kozmetik ürününüz olacak. 

Hacim: 100 ml
Türü: EDPKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Agent Provocateur ürünü Daha fazla Parfüm ürünü