X
  • Adidas ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı
  • Adidas ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı
  • Adidas ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı
  • Adidas ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı
  • Adidas ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı
Adidas

ZX 2K Boost Kadın Beyaz Spor Ayakkabı

969.00 TL 678.00 TL (%30 indirim )
237.35 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
Ayakkabı Ölçü Rehberi
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
ZX ürün yelpazesi,tıpkı bu modelinde olduğu gibi, her zaman yeniliği savunmuştur. Ayakkabı, retro biçimi altında gizlenen son derece modern Materyalleri ile geleceğe doğru konforlu adımlar atmanı sağlar. Gelecek; biz geliyoruz. Teknik Özellikler Kauçuk dış taban Bağcıklı tasarımFile üst yüzey; reflektör efektli TPU katmanlarOrthoLite® iç tabanTeknolojiden ilham alan spor ayakkabıBoost orta taban yastıklaması; kısmi TPU kafes Yeniye ilgi duyuyorsun. Şu ana. Sonrakilere. adidas da öyle. ZX ürün yelpazesi, her zaman yeniliği savunmuştur. Tıpkı bu adidas çocuk ayakkabısında olduğu gibi. Ayakkabı, retro biçimi altında gizlenen son derece modern Materyalleri ile geleceğe doğru konforlu adımlar atmanı sağlar. Gelecek; biz geliyoruz. Teknik Özellikler Kauçuk dış taban Bağcıklı tasarımFile üst yüzey; reflektör efektli TPU katmanlarOrthoLite® iç tabanTeknolojiden ilham alan spor ayakkabıBoost orta taban yastıklaması; kısmi TPU kafes

Bu ürün Lidyana adına Superstep tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Adidas tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Adidas ürünü Daha fazla Sneakers ürünü