• Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
  • Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
  • Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
  • Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
  • Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
  • Thenny Bal 7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik
Thenny Bal

7. Chakra Sahasrara Gümüş Bileklik

185.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Detay
925 Ayar Gümüş
Sembol Çapı: 1,9 cm
Ayarlanabilir Ölçü
İp Rengi: Mor
Ürün, ağaç kutu içerisinde, herbiri diğerinden farklı olan doğal taşlarla ve o sembole ait detaylı açıklama kartı ile birlikte sunuluyor.
2 iş günü içinde teslim edilir.

Tasarımcı Hakkında

Thenny Bal markası stratejik olarak konumlandırılmış özel projeler geliştiren bir firmadır. Yaratıcısı bir mühendis olan markanın en önemli özelliği sıradanın da sıra dışı olduğunu kullanıcısına hatırlatmak. ‘Mutluluğu ve değişimi bu kadar kolay elde etmenin bir yolu olduğunu insanlara nasıl ifade edebiliriz?’ sorusuyla yola çıkan marka, insanların aklında en ufak bir titreşim yaratmanın bile büyük değişikliklere yol açabileceğini inancıdan beslenerek, konseptsel ürünler ve projeler yaratıyor. Yaratıcısı Thenny’nin isim anlamı şans ve bereket olan marka düşüncenin pozitif gücüyle yaratılan ürünlerin enerjisinin üzerinde taşıyan herkese bulaşacağına inanmakta.

Bu koleksiyon, tehtid altında kalmış dünyanın aklını kullanma cesaretini gösteren insanlarına hitap etmektedir. Koleksiyon İsmi "Sat Nam', sanskritçe 'ben gerçeğin ta kendisiyim' anlamına gelen bu çakra koleksiyonu, yogik bilgiler tarafından kabul edilmiş sembollerden oluşmakta olup, kullanıcısına kendi değerini hatırlatmak üzere tasarlanmıştır.Bu çakra üzerine odaklanılarak çalışıldığında, kişilerin hayatında arzu edilen yönde kalıcı değişiklikler gerçekleştiği ıspatlanmıştır. Her ürüne ait özel açıklayıcı kartı bulunan bileklikler, ürünü tamamlayan ağaç kutusu ve içinde barındırdığı her çakraya özel doğal taş ile projenin bütünlüğünü sağlamakta. Sahasrara çakranın başlıca özellikleri Zeka Gücü, Farkındalık, Aydınlanmadır.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Thenny Bal ürünü Daha fazla Bileklik ürünü