X
  • -417 -417 Time Control Facial Active Serum 50ml - Nemlendirici Cilt Serumu
-417

-417 Time Control Facial Active Serum 50ml - Nemlendirici Cilt Serumu

599.00 TL 465.56 TL (%22 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
-417 TIME CONTROL FACIAL ACTIVE SERUM 50ML Cildin nem dengesini korur ve kremin cilt üzerindeki etkisini arttırır. Sabah kullanılan; cildi bütün gün korur, besler ve nemlendirir. Akşamları cilt yüksek aktive edici ajanlar almaya hazır olduğunda yaşlanma sürecini yavaşlatır. Cilt pürüzsüz, ipeksi pürüzsüz ve nemlendirilmiştir.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına -417 tarafından gönderilecektir.
Daha fazla -417 ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü