X
  • -417 -417 Miracle İmmedıate Wrınkle Fıller Cream 30 ML - Kırışık Giderici Krem
-417

-417 Miracle İmmedıate Wrınkle Fıller Cream 30 ML - Kırışık Giderici Krem

945.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
MIRACLE IMMEDIATE WRINKLE FILLER CREAM 30 ML - KIRIŞIK GİDERİCİ KREM ÖZEL MİNERAL KOMPLEKSİ: ÖLÜM MİNERALLER ve yüksek miktarda doğal aktif madde kombinasyonu (Enerji Verici ve Benzersiz bitki özleri) Cildin doğal nem seviyesini korur. Cilde nem sağlar. Cildin doğal korumasını güçlendirir. Cildi besler ve onarır. Yaşlanma belirtileri yapar, tüm cilt tipleri için idealdir. Cildin yapısını ve hücre yenilenmesini iyileştirir. VITAMINS: E Vitamini: Serbest radikallerle savaşan güçlü antioksidandır. ÖZETLERİ: Cordifolia globularia ve bitki özleri: Cildi detoksifiye Cildi oksidatif strese karşı koruyarak hücresel yaşlanmanın etkilerini azaltır. Daha derin çağın belirtilerini yatıştırmak için klinik olarak kanıtlanmış güçlü Kırışıklık azaltma Cildin parlaklığı% -9.2 artar Cilt kızarıklığının% -13.4 oranında azaltılması - ürünün en az 1/2 ay kullanılması ÖLÜ DENİZİ SUYU BİTKİ ÖZEL - - Fesleğen, Ebegümeci, Ahududu, Ginseng, Yeşil Çay, Zencefil

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına -417 tarafından gönderilecektir.
Daha fazla -417 ürünü Daha fazla Yaşlanmaya Karşı Bakım ürünü