X
  • -417 -417 Catharsıs Mudo Shampoo 400 ML - Şampuan
-417

-417 Catharsıs Mudo Shampoo 400 ML - Şampuan

126.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
CATHARSIS MUDO SHAMPOO 400 ML Fango içeren bu eşsiz şampuan, saç ve saç derisine profesyonelce bakıyor. Saç derisini uyaran ve saflaştıran eşsiz mineraller bakımından zengin olan Ölü Deniz Ölü Deniz çamuruna dayanır ve A, E, B, C ve avokado yağı gibi antioksidanları içerir. Güneş ışığı geliyor. Bu ürün, güçlü, sağlıklı hücrelerin yeniden oluşumunu teşvik ederek ve saçlarına parlak bir görünüm kazandırarak cilt ve saç hücrelerini canlandırmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına -417 tarafından gönderilecektir.
Daha fazla -417 ürünü Daha fazla Şampuan ürünü