Offshore Limited Saat

OFF001D Kol Saati

1,079.90 TL 869.00 TL
TÜKENDİ İNDİRİM
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Daha fazla Offshore Limited Saat ürünü | Daha fazla Saat ürünü
Teslimat; Siparişiniz, kargoya 4 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Yurtiçi Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Değişen modaya paralel olarak, Offshore Limited Saatler şıklığıyla yine göz kamaştırıyor. Fransa'da saat markalarında spor şıklığın birincisi Offshore Limited. Offshore Limited, koleksiyonunda birbirinden farklı renklerde silikon kayışlara yer veriyor. Saat deyince gösteriş ve abartı akla gelse de Offshore Limited spor tarzla şıklığı harmanlıyor... Büyük kasa gösterişli modelleriyle, Fransa'dan sonra Türkiye'de de en çok tercih edilen saat markalarından biri haline gelen Offshore Limited kadın ve erkekleri şıklıkta yarıştırıyor.. Büyük kasası ile aksesuarlarıyla dikkat çekmeyi sevenlerin tercihi olan Offshore Limited, ne istediğini bilen erkek ve kadınların tercihi oluyor. İsviçre makine saatler, kronoloji ve takvim özelliklerinin yanı sıra, 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği taşıyan saatler, klasik çizginin yanında aktif yaşamı yansıtıyor. 

YORUMLAR

0 yorum